Nowa kolekcja MARC O'POLO

Nowy lookbook MARC O’POLO bardzo nam się podoba.

Najnowsza kolekcja MARC O’POLO Wiosna/Lato 2016 odzwierciedla zamiłowanie marki do najwyższej jakości materiałów, a jednocześnie pokreśla najważniejsze elementy tego sezonu, takie jak dzianiny i jeans.

W tym sezonie, MARC O’POLO oferuje kolory ciemnego granatu; ziemistych i wiśniowych czerwieni; brudnej oliwki i ciemnej żółci.

Duży nacisk położony jest na faktury, szczególnie widoczne poprzez gotowane wełny w kolekcji damskiej oraz lniane koszule kolekcji męskiej.

Kluczowymi tematami nadchodzącej, wiosenno-letniej kolekcji są koszule ze szlachetnej, włoskiej tkaniny Cangioli 1859 dla kobiet oraz ekskluzywne buty wykonane we Włoszech, zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn.

Kolekcja damska nosi w tym sezonie nazwę Natural High, natomiast kolekcja męska Natural Explorer.

Magazyn The Diary, który pojawi się w drugiej połowie stycznia, wyjątkowo będzie skupiał się na twórczości Bruce‚a Webera, który ponownie stworzył kampanię na sezon Wiosna/Lato 2016, kolejny raz angażując w projekt Dree Hemingway i Josh‚a Harnett‚a. Premiera najnowszej kampanii odbędzie się 25 stycznia.

Zobaczcie zimową kampanię tej marki

 

Źródło: http://kobieta.pl.feedsportal.com/c/32989/f/532659/s/4cc8ab61/sc/3/l/0L0Skobieta0Bpl0Cmoda0Ctrendy0Czobacz0Cartykul0Cnowa0Ekolekcja0Emarc0Eopolo0C/story01.htm

Powered by WPeMatico