Marka Uterqüe jest już dostępna online w Polsce!

Coraz więcej dobrych, światowych marek jest już dostępnych w Polsce. Swój sklep internetowy na Polskę uruchomiła również marka Uterqüe.

Ta nazwa od razu wszystkich zaskoczyła i zaintrygowała. Słowo Uterqüe (wym. u-ter-kłe) pochodzi z łaciny i oznacza tyle co „oba” lub – bardziej dosłownie- „jedno i drugie”: moda i akcesoria. Markę Uterqüe stworzono po to, by uczynić akcesoria fundamentalną cześcią kobiecej garderoby, wskrzeszają tradycję rękodzieła powstajacego z materiałów najwyższej jakości. To luksus dostepny dla najbardziej wymagajacych klientów.

Uterqüe to marka doskonałych akcesoriów modowych, której atutami są najwyższa jakość i atrakcyjna cena. Marka rmuje kolekcje odzieży skórzanej oraz ready-to-wear, zaprojektowane wyłącznie przez zespół projektantów Uterqüe.
Oferowane produkty podlegają ciągłej ewolucji by odzwierciedlać najnowsze trendy. Dwa razy w tygodniu do wszystkich sklepów odbywają się dostawy nowych produktów każdego asortymentu. Cechą charakterystyczną marki jest połączenie wysokiej jakości i atrakcyjnej ceny.

Obuwie, torebki, biżuteria i akcesoria oraz pieczołowicie dobierane tekstylia i skóry. Wszystkie te produkty są świadectwem wysokiej jakości surowców i kreatywności projektantów. W kolekcjach znajdziemy także okulary przeciwsłoneczne, paski, szaliki, kapelusze i parasole. 

Marka Uterqüe została wprowadzona na rynek w 2008 r. jednocześnie w trzech hiszpańskich miastach: Madrycie, Barcelonie i La Coruñii. Do końca roku marka miała już swoje sklepy
w Hiszpanii, Portugalii i Meksyku.
W miarę, jak Uterqüe uczyło się bezbłędnie tra ać w gust klientów na tych rynkach, zespół pracował także nad wprowadzeniem marki do największych miast Europy, Bliskiego Wschodu i Ameryki Łacińskiej.

KTO KUPUJE?

Kobiety w wieku od 25/30 do 45/50 lat, mieszkające w miastach, wykształcone, niezależne, o kosmopolitycznym spojrzeniu na świat. Kobieta wyra nowana i elegancka, zwracająca uwagę na szczegóły, pewna siebie i niezależna.
Podążająca za trendami, świadoma swojego stylu, przywiązująca wagę do jakości i ceniąca indywidualne podejście do klienta. Dodatki są zawsze kluczowym elementem jej stylizacji.

Źródło: http://kobieta.pl.feedsportal.com/c/32989/f/532659/s/4d7e8105/sc/3/l/0L0Skobieta0Bpl0Cmoda0Ctrendy0Czobacz0Cartykul0Cmarka0Euterque0Ejest0Ejuz0Edostepna0Eonline0Ew0Epolsce0C/story01.htm

Dodaj komentarz