Błysk na dłoni

Nie wiesz jakie dodatki dobrać do zimowych minimalistycznych stylizacji. Piękny pierścionek zawsze się sprawdzi.

Zimowe stylizacje to zazwyczaj ciemne outfity: dzianinowe sukienki, obszerne oversize’owe swetry, rozpinane kardigany i stylowe buty. Na dodatek owijamy się szalem i nie myślimy już jakie dodatki dobrać żeby wyglądać dobrze. Kto by się rano zastanawiał jaki naszyjnik dobrać? Najlepszym rozwiązaniem są stylowe pierścionki i ciekawy lakier do paznokci. Takie detale zawsze świetnie urozmaicą twoją stonowaną stylizację. Jeśli pracujesz z klientem lub dużo przebywasz z ludźmi, bądź pewna że twoja biżuteria oraz kolor paznokci przykują uwagę. Wypadniesz w oczach innych, jako osoba stylowa, elegancka i profesjonalna. Piękna biżuteria dodaje również prestiżu społecznego, tym samym możesz liczyć na dobry odbiór zarówno wśród panów, jak i pań.

Pamiętaj że złoto idealne pasuje do koloru paznokci w odcieniach: brązu, beżu, bordo, również granatu, czerni i odcieni kości słoniowej.

Natomiast srebro świetnie wygląda do zimnych odcieni lakierów: odcienie szarości, grafitu, granatu, różnych odcieni niebieskiego, również brudnego różu, a także czerni, srebra.

Źródło: http://kobieta.pl.feedsportal.com/c/32989/f/532659/s/4cce87b0/sc/3/l/0L0Skobieta0Bpl0Cmoda0Cdodatki0Czobacz0Cartykul0Cblysk0Ena0Edloni0C/story01.htm

Powered by WPeMatico